Rychlý kontakt:

Prefefujeme kontakt e-mailem: statik(zavináč)zastat.cz

baner3.jpg

Softwarové vybavení naší kancelářeIng. Dlubal Software - RSTAB, RFEM

komplexní program pro statiku a navrhování konstrukcí


Program RFEM pro statické výpočty metodou konečných prvků umožňuje rychlé a intuitivní modelování a statické posouzení obecných 2D a 3D konstrukcí, které se skládají z prutů, ploch, stěn, rovinných ploch, skořepin a těles.

Program RSTAB pro statické výpočty prutových konstrukcí má obdobný rozsah funkcí jako program RFEM. Vzhledem ke zvláštnímu důrazu na prutové nebo rámové konstrukce je jeho ovládání ještě snazší. Proto je RSTAB již po mnoho let tou nejlepší volbou pro statické výpočty.

                         

           

FINE GEO 5

software pro návrh a posouzení geotechnických konstrukcí


GEO5 je souborem samostatných programů, který poskytuje řešení pro většinu geotechnických úloh. Programy mají stejné uživatelské rozhraní a vzájemně spolu komunikují. Každý program komplexně posuzuje určitý typ konstrukce.

https://data.fine.cz/new-image/geo5-edition-2017-1.jpgProgeCAD Professional CZ

2D/3D CAD software plně kompatibilní s AutoCAD®


CAD program, který je určený především pro konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací. Zaručuje plnou funkčnost s AutoCAD® výkresy – otevírá a ukládá přímo v nativním AutoCAD® formátu bez nutnosti konverze. Jedná se o *.dwg/*.dxf soubory vytvořené v AutoCAD® 2019 i jeho nižších verzích (včetně verze 2.5), čímž je zajištěna maximální kompatibilita mezi programy progeCAD® a AutoCAD® / AutoCAD LT®.